Menu

Když jsme objevili ServiceNow, byl tento systém už vycházející hvězdou v USA. Ve střední a východní Evropě ho skoro nikdo neznal, ale my věřili, že se časem globálně rozšíří, a neviděli jsme důvod, proč by neměl být stejně úspěšný i v našem regionu. Považovali jsme ServiceNow za skvělý produkt, jak z hlediska obchodního potenciálu, tak i z pohledu technického. Byl celé generace před svými konkurenty, a nás velmi lákala možnost se díky němu posunout z role pouhého dodavatele softwaru, do role konzultační společnosti, a postupně si vybudovat s našimi zákazníky strategické partnerství.

To, zda a proč vsadit vše na jedinou platformu, jsme během prvních let fungování GuideVision mnohokrát přehodnocovali. Pro tak malou firmu pro nás bylo těžké zůstat autorizovaným partnerem ServiceNow, a pokud bychom tuto nálepku ztratili, přišli bychom o většinu, ne-li o všechny naše tehdejší zákazníky. To bylo riziko, které jsme museli vědomně podstoupit.

Zároveň měl tento přístup také mnoho pozitiv. Byli jsme unikátní ve znalosti celé platformy. Naši zaměstnanci pracovali pouze s ní a nemuseli v rámci různých projektů přeskakovat z jednoho systému do druhého. To nám pomohlo získat expertní znalosti ale také kredibilitu nejen u našich zákazníků, ale hlavně u ServiceNow samotné. Vytvořili jsme si pouto důvěry, kdy se nemuseli bát, že jejich platformu budeme chtít nahradit jinou, konkurenční.

V průběhu let jsme stále zvažovali možnost přidání nového produktu do našeho portfolia, ideálně z části low-endu. ServiceNow se čím dál tím více orientoval na velké podniky, a tím se otevírala příležitost najít jednodušší a levnější řešení pro menší firmy. Nicméně jsme se vždy nakonec rozhodli neopustit strategii jediného produktu, a to z již výše zmíněných důvodů. Jak jsme se stávali úspěšnějšími, objevovaly se stále nové a větší příležitosti na stávajícím trhu, a potřeba je doplnit dalším produktem v podstatě zmizela. Měli jsme plné ruce práce se ServiceNow samotným.

Když jsme se v roce 2020 stali součástí společnosti Infosys naše možnosti s ohledem na téměř neomezené množství zdrojů výrazně vzrostly. Nyní za sebou máme obří společnost, úspěšnou na mnoha kontinentech, s velkou touhou proniknout a uspět i na tom evropském. I proto jsme znovu interně zahájili diskuse o možnosti přidat do našeho portfolia něco nového. Poptávka na trhu ServiceNow je stále veliká, a dělat bychom to nemuseli, ale s tím, jak se otevřely naše možnosti a zvýšil potenciál dosáhnout dále, přemýšlíme, že se do toho pustíme. Nemůžu říci nic konkrétního, ale věřím, že nás v blízké budoucnosti čeká zajímavý produkt, který budeme moci nabídnout našim zákazníkům.

Subscribe to our newsletter

Thank you!

You have successfully subscribed to our newsletter.

Please enter your details

Unfortunately, Internet Explorer is no longer
being supported here.

Please download the latest version of
Microsoft Edge to experience this website.

Download latest version
2022 GuideVision - All rights reserved
Crafted by Matbold®

Bringing {life} into your enterprise services

00